Pořady

Podcast UTB utebe. První univerzitní podcast, který polidšťuje akademický svět. Zajímavosti z vědy, výzkumu, výuky… prostě ze života a báječností Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Kromě pravidelných relací tu objevíte i pořady jejichž život trvá jen pár týdnů, to ale neznamená, že nestojí za to ho žít.

Mrkněte na naše pořady a vyberte si díl, na který máte zrovna chuť.

Pořad HOMO ACADEMICUS

Podcast, který má za cíl zorat akademickou půdu, oddělit zrno od plev a ukázat vám lidi z UTB ve Zlíně takové, jací jsou. Když učí, když zkoumají, když žijí. Lea a Rasťo vyzpovídají nejen pedagogy, děkany a vědce, ale klidně i markeťáky, designéry nebo vrátné… prostě všechny odrůdy lidí, co na univerzitní půdě vzkvétají a rostou.

CHCI OCHUTNAT HOMO ACADEMICUS

Pořad SCIENCE WINE

Co se neprobere u kávy, stihneme u skleničky a Science Wine. Podcastu, který volně navazuje na zlínské populárně vědecké přednášky Science Café. Pravidelný přísun aktuálních problémů a zajímavostí ze všech koutů vědy si u mikrofonu a suchého červeného spolu řečníkem rozeberou moderátoři z Fakulty technologické. Někdy Roman, někdy Káťa, semtam Iva, občas Danda.

CHCI NALÍT SCIENCE WINE

Pořad AFTER LIFE

Dobří holubi se vracejí. To stejné platí i o našich úspěšných absolventech, kteří si i díky své Alma Mater plní sny a přání. V této sérii podcastů se na vás těší naše moderátorka Klára, která má neustále úsměv na tváři a miluje povídání s lidmi. A to si pište, že se s absolventy UTB rozhodně nudit nebude! After Life, pořad, kde na vás čekají pohodové a hlavně inspirativní rozhovory u kávy, které budou tak trochu o životě, tak trochu o kariéře a tak trochu o nezapomenutelných studentských létech.

CHCI ZAŽÍT AFTER LIFE

Pořad HUMANS OF FT

Fakulta technologická v sobě skrývá různé formy života. Tentokrát na její půdě nebudeme zkoumat pod mikroskopem, ale u mikrofonu. Humans of FT je podcast o absolventech, zaměstnancích, studentech i náhodných kolemjdoucích. Moderuje Danda, která se rozhodně nestydí ptát se na hloupé otázky.

CHCI ZKOUMAT HUMANS OF FT

Máš zájem o zákulisí života inspirativních studentů a studentek z UTB? Pak neváhej a poslechni si sérii podcastů Začíná to UTeBe! Dozvíš se například, jaké výzvy a překážky museli překonat, aby dosáhli svých cílů, jakým způsobem se jim podařilo sladit studium s prací a osobním životem, ale i jak přežít den na přednáškách po (ne)konečných party. Upřímnější a otevřenější podcast na UTB asi nenajdeš. Takže pivečko do ručky a jde se na to!

CHCI TO ROZJET SE ZAČÍNÁ TO UTEBE

Pořad HOMO COSMOPOLITAN

A podcast that is not afraid to go beyond the borders of the Czech Republic and TBU. We interview cosmopolitans who come to us from abroad or who travel to the world from TBU. Why are they coming to us? What research or projects are they working on? And how do they like living in Zlín? We will answer that and much more. Sit back and let yourself be carried away into the international environment of TBU.

I WANT TO TASTE HOMO COSMOPOLITAN COCKTAILS

ZAPOSLOUCHEJTE SE DO NÁS TAKÉ TADY