Pořady

Podcast UTB utebe. První univerzitní podcast, který polidšťuje akademický svět. Zajímavosti z vědy, výzkumu, výuky… prostě ze života a báječností Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Kromě pravidelných relací tu objevíte i pořady jejichž život trvá jen pár týdnů, to ale neznamená, že nestojí za to ho žít.

Mrkněte na naše pořady a vyberte si díl, na který máte zrovna chuť.

Pořad HOMO ACADEMICUS

Podcast, který má za cíl zorat akademickou půdu, oddělit zrno od plev a ukázat vám lidi z UTB ve Zlíně takové, jací jsou. Když učí, když zkoumají, když žijí. Lea a Rasťo vyzpovídají nejen pedagogy, děkany a vědce, ale klidně i markeťáky, designéry nebo vrátné… prostě všechny odrůdy lidí, co na univerzitní půdě vzkvétají a rostou.

CHCI OCHUTNAT HOMO ACADEMICUS

Pořad SCIENCE WINE

Co se neprobere u kávy, stihneme u skleničky a Science Wine. Podcastu, který volně navazuje na zlínské populárně vědecké přednášky Science Café. Pravidelný přísun aktuálních problémů a zajímavostí ze všech koutů vědy si u mikrofonu a suchého červeného spolu řečníkem rozeberou moderátoři z Fakulty technologické. Někdy Roman, někdy Káťa, semtam Iva, občas Danda.

CHCI NALÍT SCIENCE WINE

Pořad AFTER LIFE

Dobří holubi se vracejí. To stejné platí i o našich úspěšných absolventech, kteří si i díky své Alma Mater plní sny a přání. V této sérii podcastů se na vás těší naše moderátorka Klára, která má neustále úsměv na tváři a miluje povídání s lidmi. A to si pište, že se s absolventy UTB rozhodně nudit nebude! After Life, pořad, kde na vás čekají pohodové a hlavně inspirativní rozhovory u kávy, které budou tak trochu o životě, tak trochu o kariéře a tak trochu o nezapomenutelných studentských létech.

CHCI ZAŽÍT AFTER LIFE

Pořad HUMANS OF FT

Svět je plný lidí, hraček, zvířat, věcí… No a právě s lidmi si budeme povídat přeci. Konkrétně s těmi, kteří mají co dočinění s Fakultou technologickou UTB ve Zlíně. Pohodlně se usaďte, eftéčkový svět bádání, zkoumání, poznávání, a hlavně životních příběhů se právě otevírá. Pořadem provází Lukáš Měchura.

CHCI ZKOUMAT HUMANS OF FT

ZAPOSLOUCHEJTE SE DO NÁS TAKÉ TADY